• Hieronder vindt u een lijst met bedrijven die de Almeloopers in 2017 ondersteunen. Maar natuurlijk zijn we altijd op zoek naar meer mensen en bedrijven die ons willen ondersteunen. Wilt u met uw bedrijf ook de Almeloopers steunen in het bijeenbrengen van zo veel mogelijk geld voor de palliatieve kankerzorg? Kijk dan hier: https://www.almeloopers.nl/sponsor-worden/

Goud/Shirt sponsoren:

  • Stichting Almelo Promotie; Almelo
  • Wooncentrum Almelo; Almelo

Zilver sponsoren:

  • Enrichment Technology Nederland B.V.
  • Autogroep Twente; Hengelo
  • Van Iersel Fysiotherapie; Almelo
  • Bosma Beste Advies; Almelo

Brons sponsoren:

  • Profile Smit; Almelo
  • Yvon Women’s Wear; Almelo
  • TIG Akoestiek B.V.; BORNE
  • Heutink; Rijssen
  • Tuincentrum Heerdink; Geesteren
  • Theaterhotel Almelo; Almelo
  • Deltex BV; Delden
  • ROC B2B; Almelo
  • Thuisgenoten; Almelo
  • McDonald’s Almelo ; Almelo
  • Magazijnplein.nl; Almelo
  • The Shamrock; Almelo
  • Projectservice; Almelo
  • Studio Ronald A Westerhuis ; Zwolle

Donateurs:

  • Verera.nl anatomie modellen & posters; Almelo
  • Split Level Men-Women; Almelo
  • Leering Hengelo B.V.; Hengelo
  • Kune Group B.V.; Hengelo
  • Installatiebedrijf F.H. Loohuis B.V.; Saasveld
  • Haafkes Nijkamp & Van Gurp Advocaten; Hengelo
  • Twee “R” Recycling Groep B.V.; Hengelo
  • Tuinte groep; Hengevelde
  • Eijsink Afrekensystemen; Hengelo
  • Kienhuis Bouwmanagement B.V.; Almelo
  • Techno G BV; Vriezenveen
  • Garage Zuithof; Bornerbroek
  • Bouwkundig Buro Erwin Meinders; Geesteren
  • KroeseWevers Accountants & Belastingadviseurs; Enschede
  • Team Sanders Makelaars; Almelo
  • Gelukskleuren; Zwolle
  • Boon en Pijlman; Almelo
  • Combiglas ; Geesteren
  • De Pannenloods; Albergen
  • Fikkert Zonwering Totaal ; Almelo
  • Obimex BV; Almelo
  • Oude Hendriksman Techniek; Almelo
  • Rottink Zuigerverenfabriek; Almelo
  • Zaal Kottink; Geesteren
  • Hendriksen Accountants; Tubbergen
  • Cafe de Stam; Almelo
  • ERMA Sport; Almelo
  • TimmerSelekt Groothuis BV; Almelo
  • Arends Houten Emballage; Almelo
  • TeeuwenGroep sprekersbureau ; Dongen
  • Flynth; Almelo
  • Rollepaal B.V.; Dedemsvaart
  • Moving-In; Almelo
  • Adwise; Almelo
  • Schoonebeek Accountants & Adviseurs ; Almelo
  • ETMAAL Technici BV; Almelo
  • Transport- en aannemersbedrijf H.A. Lemans B.V.; Vriezenveen
  • Almelose Borstelindustrie BV; Almelo
  • Hoogveld Sonderingen; Almelo
  • Weusthuis Makelaardij ; Tubbergen
  • Stijlgenoten Reclamebureau; Den Ham
  • Engberink Technische Installaties BV; Almelo
  • Schipper Technisch Handelsburo BV; Almelo
  • Kuiper Plaatveredeling BV; Tubbergen
  • Voskamp Tuinmachines; Almelo
  • Ganzeboom Transmissies BV; Almelo
  • Riwald Corporate Branding B.V. ; Almelo
  • Skepp; Albergen
  • Inventflow B.V. ; Almelo
  • Kienhuis Bouwmanagement B.V.; Almelo
  • Team Nijhuis; Borne

En via de Roparun Donatiemodule:

<Donatiemodule>

3 Evelienen (Aadorp)
Ab & Ina Dennekamp (Rijssen)
Agaath Visser (Capelle aan den ijssel)
Andre Van der Zee (Wijhe)
Anne Roesthuis (Rossum)
Anouk Heinen (Enschede)
Ans Kroezen (Almelo)
apex av (deventer)
Bart Mulder (Borne)
Bas Stamsnieder (Albergen)
Bas Treffers (Wierden)
Benno Bjh Oude Nijhuis (Albergen )
Bert en Gerdijanne te Hennepe-Leestemaker (Kralendijk)
Bianca Weernink (Rossum)
Bjorn Kienhuis (Almelo )
Bram en Ingeborg Oldenhuis Arwert (Wierden)
Bram en Ingeborg Oldenhuis Arwert (Wierden)
carla kock (geesteren)
Carolien Peper (Almelo)
Carrie Ten Napel (Ermelo)
Charlotte Kuipers (Albergen)
Clemens en Annelies Haarhuis (Almelo)
Coen la Roi (Lochem )
Dauwtrappers Hertme Kamphuis (Almelo)
Davor Pobric (Coevorden)
Dirk-Jan Vorgers (Almelo)
elly ten asbroek (enschede)
Els Kamphuis (Tubbergen)
Emma Boerrigter (Tubbergen)
Emmy Nijhuis-Habes (Almelo)
Erik Veurink (Ommen)
Faffie Reijntjes-Melief (Diepenheim)
Fam Wools (Enschede)
Famili Peper (Almelo)
Frank Swenne (Amsterdam)
G. Krabbenbos (Goor)
Gerard Heesink (Eindhoven )
Gerda & Frans Bergsma (Borne)
Gert de Olde Schoenen (Almelo)
H.A Stange (Almelo)
Han Vaalt (Borne)
Hans Exterkate (Enschede)
Hans Veldhuis (Almelo)
Hardloopschool De Mooie Vrouw (Almelo)
Haroen Nabie (Amsterdam)
Harry van den Bos (Aadorp)
Hein Hulshof (Utrecht)
Henk Vierdag (Elst)
Henk Schmidt (Amstelveen )
Hennie Mollink (Borne)
Henny Nijenhuis (Borne)
Henriëtte & Han Schoppink (Almelo)
Hélène Klompenmaker (Nijverdal)
Ine Hoogstraten (Bergen op Zoom)
Inga Tjapkes (Kring van Dorth)
Inge Kock (Geesteren)
Jac Seine (Heino)
Jan en Ans Arends (Almelo)
Jan Willem Leidekker (Hengelo)
Janneke Schokker (Ommen )
Jeanette Van Middelkoop (Arnhem)
Jelmer Nijen Twilhaar (Nijverdal )
Jeroen Bolkensteijn (Hengelo)
Johnny De ober is je beste maatje (Harbrinkhoek )
Jolanda Voskamp (Almelo)
Jos Staal (Emmen)
Jos Staal (Emmen)
Jose Velthof (Albergen)
Judith Staal (Almelo )
Justin Reuvekamp (Apeldoorn)
Klasien Wittenhorst (Hengelo)
Klaske en Erwin Rozestraten (Sneek)
Lau Hopmans (Borne)
Leontine Lobker (Enschede)
Lieneke Helder (Vriezenveen)
Lisa Engberts (Den Haag)
Lotte Fernandez (Almelo)
Lydia Leurink (Leurink inkoop- en projectmanagement) (Almelo)
M Van Barneveld (Amersfoort)
Maarten van Minnen (Almelo)
Marc Claassen (Almelo)
Marc Giesbert (Almelo)
Marcel en Bea Veltmaat (Almelo)
Marcel Kuipers (Tubbergen )
Marja de Jong (Hengelo)
Mark Snijders (Almelo)
Marnieke Haaksema-Siemerink (Delden)
Matthijs Reuvekamp (Almelo)
Mattijs Davids (Rossum )
Miranda Van Empel (Almelo)
N P (Heino)
N Woudstra (Almelo)
Nanda Ter Weele (Enschede)
Nicole Elderink (De Lutte)
Peter en jessica Oude hendriksman (Harbrinkhoek)
Peter Heideman (Oldenzaal)
Petra Huizing (Eeserveen)
PH Almelo 2e elftal (Almelo)
R Tonkens (Exloo)
R.W. Calis (Rijssen)
Remco Platenburg (Almelo)
Ria Kamphuis (Apeldoorn)
Rick vd Braak (Almelo)
Rita en Henk Jansen (Wierden )
Riët ter Beek (borne)
Rob Kamphuis (Utrecht)
Rob Geerdink (Zwolle)
Rob Kuiper (Almelo)
Robbert Rustenberg (Almelo)
Roel en Dirry Prumers (Wierden)
Roelof Dekker (Almelo)
Ronald Dijkstra (Delft)
Ruben Rouhof (Ambt Delden / Bentelo )
S.G. Blikman (Nijverdal)
Silke Ten Heggeler (Almelo)
Stephan OE (Borne)
Succes Toppers S… (Wierden)
Tamara Veenstra (Borne)
Tim Spit (Almelo)
Tom van der Stouw (Rijssen )
Ton Wendt (Loosdrecht)
Ton Wulferink (Apeldoorn )
Tvc’28 5e Boerrigter (Tubbergen )
Willem Dijkema (Almelooo)
Wouter Kuipers (Albergen)
Yv Rustenberg (Almelo)